Hakkımızda

 

Alfa CNC Teknoloji CNC takım tezgahları sektöründe müşterilerinin çözüm ortağı olmak amacı ile İstanbul Bayrampaşa’da, 2008 yılında kuruldu. Kurucu ortaklarının toplam 20 yıldan fazla tecrübesinin verdiği uzmanlık ile Alfa CNC Teknoloji, faaliyetine CNC teknik servis ve CNC yedek parça satışı ile hizmet ile başlamıştır.

Alfa CNC Teknoloji takip eden yıllarda oluşan talep doğrultusunda müşterilerinin ikinci el ve sıfır CNC takım tezgâhı ihtiyaçlarını karşılamak için CNC takım tezgâhları ithalat ve satışına başlamıştır. Şirketin temel hizmet anlayışı kaliteli, ekonomik ve güvenilir makine çözümleri, planlama ve koşulsuz satış sonrası destektir.

Alfa CNC Teknoloji halen Çek Cumhuriyeti menşeili ZPS Tajmac CNC Altı Milli Otomat Tezgahları, Çin menşeili Headman CNC Torna Tezgahları, Güney Kore menşeili TCM CNC Kayar otomat tezgahları, Çin menşeili FULTONTECH CNC Dik Torna Tezgahlarının Türkiye temsilciğini yapmaktadır.

Alfa CNC Teknoloji olarak müşterilerimizin ihtiyacı olan ikinci el CNC Takım Tezgahlarını yurtiçi ve yurtdışından tedarik ederek; makinanın bulunması, kondisyonunun kontrol edilmesi, yükleme ve indirme esnasında refakat edilmesi, kurulum, eğitim ve servis gibi tüm satış öncesi ve sonrası gerekli tüm desteği müşterilerimize sağlamaktayız.

İhtiyacınız Olan Tüm Sıfır, 2. El CNC Makina ve Yedek Parçaları İçin Bize Ulaşın. Biz sizin için araştıralım...